Używamy ciasteczek (również w celach naukowych)

Używamy ich, żeby usprawnić dla Ciebie działanie strony, a także do celów statystycznych.

Dawid Myśliwiec portret, rysunek

Grosza Daj Autorowi to możliwość wsparcia najbardziej poczytnych autorów w UNB

Zresztą nie tylko — bo to czytelnicy decydują, kogo chcą wesprzeć i docenić, kogo czyta im się wyjątkowo dobrze. Nasza inicjatywa Daj Grosza Daj Autorowi to możliwość jednorazowego wsparcia wybranego autora przelewem na dowolną sumę. Większość kwoty trafia na konto autora — pobieramy jedynie prowizję, z której opłacamy korektę językową, redakcję, pokrywamy koszty utrzymania serwisu itd. - czyli podstawowe koszty, bez których blog UNB nie mógłby istnieć.

Dawid Myśliwiec portret, rysunek

Dawid Myśliwiec

Dawid Myśliwiec to założyciel i twórca, to naukowiec i influencer — człowiek, który nauki zdecydowanie się nie boi! Powiedzieć, że gdyby nie On, to nie byłoby Naukowego Bełkotu to jak nic nie powiedzieć. To właśnie dzięki niemu UNB tak urósł w siłę, że może pomieścić coraz więcej osób, które mają coś do powiedzenia. W temacie nauki, oczywiście!

pisz dla nas

Blog naukowy to ciężka praca ludzkich rąk i umysłów. Nasze artykuły naukowe to kopalnia wiedzy — wiedzy, którą ktoś zdobył, przetworzył, przełożył na zrozumiały, "ludzki" język ludzki, a potem spisał i opublikował. No a gdzie indziej jak nie w Naukowym Bełkocie? Jeśli taka kariera Ci się marzy, jeśli blog o nauce był twoim marzeniem, jeśli UNB lubisz, a ciekawe artykuły naukowe to dla Ciebie bułka z nutellą — podziwiamy, zapraszamy. Szukamy tutaj takich jak Ty!

Interesują nas teksty naukowe – o nowościach, technologiach, interesujących zagadnieniach z twojej dziedziny nauki. Jeśli czujesz, że masz do przekazania coś ciekawego, nie czekaj i skontaktuj się z nami!

bądź z nami

Zapraszamy do obserwowania, polubiania i udostępniania. To właśnie tak, poza wpłatami w Grosza Daj, możecie realnie wesprzeć nasz serwis. Dlatego, jeśli lubicie i czytacie, jeśli jesteście na bieżąco — zapraszamy. W tej kwestii piłeczka jest po Waszej stronie, a nam będzie nam bardzo miło, jeśli zrobicie z niej użytek!